Lead generation & content marketing

twitter-reinvented

Twitter REINVENTED

We’re committed to acquiring the alloted followers within 20 days. Otherwise you’ll get a full refund. No questions asked!

Message-Audience Fit

Dość często tematem rozmów z ekspertami i praktykami social media jest zawartość treści angażujących użytkownika i odkryłem, że istnieje spora rozbieżność w opiniach, które słyszę. Niektórzy eksperci twierdzą, że kanały różnią się stopniem zaangażowania użytkowników naturalnie. Na przykład Instagram daje wyższe wyniki zaangażowania niż Twitter, z powodu charakteru interfejsu. Łatwość polubienia za pomocą, dwukrotnego dotknięcia w porównaniu, z “obserwowaniem” Twitterowym daje lepsze wyniki.

Inna szkoła myślenia wskazuje, że różne typy zawartości przynoszą lepsze zaangażowanie. Na przykład, treści wizualne mają tendencje uzyskiwania lepszego zaangażowania. Są to ważne punkty, jednak zanim będzie można z optymalizować treść czy porównać kanały komunikacji ważne jest, aby nie zapominać podstaw.

Enter Message-Audience Fit

Postuj zgodnie z zainteresowaniami grupy którą chcesz pozyskać. Jednym z celów komunikacji marketingowej jest budowanie publiczności social media, są czynniki które sprawiają, że odpowiedni ludzie uznają nasze treści za cenne a z tego płyną niezaprzeczalne korzyści.

Message-Audience Dopasowanie do odbiorców tworzy mikro-ramy komunikacji, informacji którą warto się dzielić aby kampania odniosła sukces. To nie jest myśl rewolucyjna ale niesie w sobie ważny fenomen do którego wszyscy dostawcy treści powinni być przyzwyczajeni. Dopasowanie kierowanego komunikatu i odbiorców konsumujących te treści to podstawa.

Przykładowo jeżeli posiadam profil obserwowany na Twitterze przez osobę zainteresowaną modą, to posty o sporcie nie będą mile widziane i nie możemy spodziewać się wyraźnego zaangażowania. Natomiast w przeciwnym przypadku, news o rewolucyjnym produkcie kosmetycznym znacznie zwiększa szanse pozyskać interesujący ruch.

Have a focused audience

Skupienie na odbiorcach to klucz, zwraca to uwagę na fakt, że ludzie są bardzo kierowani zainteresowaniami. Jeśli chcesz ze mną porozmawiać o modzie, niestety muszę Cię zmartwić, że to nie moje klimaty, nie interesuje mnie asortyment Sephory. Jeśli jednak masz ochotę na rozmowę o marketingu i zbieraniu kwalifikowanej widowni na Twitterze, to zapraszam do dyskusji.
To jest. Prosta, ale potężna koncepcja.

Inspiracja materiałem “Message-Audience Fit”, Tom Kornblit

Zapoznaj się z rewolucyjnym narzędziem do tworzenia kwalifikowanej widowni – ZEEK – twórca gwarantuje spełnienie warunków lub zwrot środków za sprowadzenie na Twój profil leadów.

Czas poświęcony na brief nie jest czasem straconym!brief-analiza-biznesu   

Dziekujemy.TAGI: lead generation, content marketing, treści marketingowe, raporty, analizy biznesowe, budowa leadów, PDF, white papers, collecting leads, nurturing leads, budowa bazy klientów, analizujemy, rekomendujemy i wykonujemy działania marketingowe, marketing w serwisach społecznościowych, identyfikacja wizualna, marketing handlowy, pozycjonowanie, seo, sem, szkolenia, prezentacje, badania, doradztwo biznesowe, lojalnoścowe aplikacje internetowe, zaawansowane technologie, budowanie marketingowej strategii interaktywnej, mobile marketing, video realizacja, twitter, post produkcja promocyjna, kreacja, grafika, doradztwo w zakresie planowania mediów, specjalizacja w komunikacji, fmcg, b2b, architektura rozwiązań internetowych, corporate identity, graphic design, website development, newsletters, publishing, lead generation with twitter, strategy, analysis, tactics, action plans, media planning & buying, data base management, emailing campaigns, post, SMS, networking, events, marketing plans, logos, business cards, letterheads, gadgets, multimedia presentations, promotion actions, marketing production, business consulting, trainings, public relations, web indexing, zeek.ai, wordpress | Polityka prywatności | © Dajmio Marketing